Prečo sú krásne ženy nesebavedomé (najmä tie Slovenské)

Autor: Tomas Tahotny | 30.9.2016 o 9:07 | Karma článku: 2,94 | Prečítané:  462x

Určite sa každý z Vás stretol s tým, že príroda (alebo bohvie kto) obdarila resp. potrestala krásne ženy nízkym sebavedomím a sústavnou nespokojnosťou čo do zovňajšku. 

Moja priateľka je pekná žena. Pracuje si v medicíne a verte, že každý chlap by sa jej dal vyšetriť veľmi rád. Avšak majú smolu lebo je gynekologička. 

Je to taká typicky pekná slovenská žena, ktorá aj keď sa ráno zobudí nemáte potrebu zháňať kríž či cesnak aby ste sa ubránili tomu šoku. Čiže je pekná aj nenašminkovaná ako sa to v tejto brandži hovorí. 

Jedného pekného dňa mi pozerajúc do zrkadla zahlási, že by si dala "pripichnúť" rozumej napustiť hornú peru aby ju mala súmernú z dolnou. Pozerám na ňu, mne sa snáď sníva. Hovorím jej vieš čo. Dobrý rúž dokáže zázraky a pokiaľ pôjdeš do takéhoto niečoho v kačacom štýle tak okamžite vyskakujem cez okno plachtiac preč. Pekná baba a chce sa ísť dať znetvoriť nejakým kolagénom. 

Druhý prípad sa mi prihodil pri nákupe v jednom nemenovanom markete. Pozerám, veď to je bývalá. Pamätám na časy keď mi ju celé okresné mesto závidelo. Avšak osud rozhodol inak a stali sa z nás kamaráti. 

Zakričím na ňu reku haloooo. Otočí sa na mňa a kráča ku mne. Kukám na ňu omg veď ju snáď muž bije. Komplet modré pery, ale zachoval som dekórum a povedal si to iba v duchu a takte ju upozornil, že je špinavá v okolí úst. "To niesom špinavá, ale dala som si napichať trošku pery". Preboha a to prečo? Veď si krásna baba. Čo by iné dali za to aby vyzerali ako ty. Podotýkam, že má 40 rokov. A vyzerá naozaj ukážkovo. 

Tretí adept je moja dlhoročná kamoška a naozaj krásna žena, po ktorej túžil nejeden chlap v našom meste. 

Krásna, vysoká, okatá, zubatá proste ideál. Pri našom poslednom stretnutí sme si niečo dali na obed a podebatovali s tým, že je stále nespokojná so svojím vzhľadom a to bola už naozaj aj chudá. Davajúc si rezeň do jej veľkých úst s dovetkom, že "ježišmária zase nebudem tri dni jesť veď priberiem" ješkovi voči hovorím si len toto nehovor pred prípadným nápadníkom lebo ten rovno zdupká. ( ten rezeň bol môj nápad s pripomienkou, že vyzerá ako keby bola na pobyte v alcatraze ) 

 

Naozaj pekné ženy sú nespokojné a stále sa cítia nedokonalé a ani samé nevedia, že vlastne prečo. A nemusia. Nič im nechýba a sú krásne také aké ich spojenie génov našich matiek a otcov stvorilo. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Pixar nikdy nedobehneme, ale máme iné prednosti, hovorí autorka Lichožrútov

Drž sa ľudí, ale drž sa od nich ďalej! Pravidlo jeden pre ponožkožrúta.

ŠPORT

Predviedol sólo od polovice ihriska. Weiss strelil v Katare krásny gól

Slovenský reprezentant strelil svoj desiaty gól v prebiehajúcej sezóne a patrí k najlepším kanonierom súťaže.

KOMENTÁRE

Ktorý Boh mohol toto dopustiť? (Píše Michal Havran)

Súčasná politická teológia opustila aristokratické predstavy o politickom mesiášovi.


Už ste čítali?