Sme (r) odina

Autor: Tomas Tahotny | 11.11.2015 o 12:18 | Karma článku: 1,96 | Prečítané:  224x

Migrantská kríza nám priniesla nového adepta do parlamentných volieb tak sa pozrime na toto nové stvorenie.

Pán Kollár čoby slovenský multiotecko sa nechal uniesť migrantskou krízou a založil na nej aj svoj predvolebný boj resp obdobu nejakej kampane. Nemyslím si, že práve na Slovensku je toto téma číslo jeden a práve s touto témou bude Pán Kollár uspešný. Máme tu oveľa viac problematických odvetví, na ktorých by mohol stavať pretože Slovensko čo do migračnej politiky má veľmi prísne pravidlá a pre týchto migrujúcich ľudí je priam nemožné získať Slovenské občiastvo a to by Pán Kollár ako podnikateľ mal vedieť.

Je možné, že jeho ťaženie hraničiace až s extremistickými názormi bude úspešné pre mizivé percento ľudí a snáď budú uspokojené jeho potreby amatérskeho politika pretože je jasné, že vášne okolo migrantov časom ustanú. Tak snáď si potom Pán Kollár najde inú burlivú tému , ktorou bude zahlcovať či už mainstreamové médiá alebo sociálne siete. 

Slovač má samozrejme rada svojich tzv mecenášov, ale položme si otázku je práve pre nás (vás) tento človek vhodným kandidátom na tento post nového spasiteľa slovenského plebsu, ktorý napriek tomu, že má v názve svojej odkúpenej strany veľa vážené slovo rodina a pritom sám vychováva 9 detí s rôznymi ženami?

Myslím, že sa mal zamerať na iné odvetvie aspoň čo sa týka názvu pretože na Slovensku je rodina veľmi citlivá téma a aby sa nestalo, že týmto si niektorú skupinu ľudí viac rozhnevá ako nakloní na svoju stranu aj keď, aspoň tá ženská časť obyvateľstva vždy "mohla" tzv rebelov.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Andrej Kiska: Korupcia je aj problém našej mentality

Prezident Andrej Kiska hovorí, že ak je politik presvedčený, že korupcia neexistuje, nemá čo robiť na svojom mieste.

EKONOMIKA

Ponuka Volkswagenu je blízko očakávaní odborov. Prečo štrajk pokračuje

Pri najnižšom plate chýbajú štyri eurá.

KOMENTÁRE

Volkswagen môže byť pilotom zmien na pracovnom trhu

Spoločnosť pre jeden štrajk určite neodíde.


Už ste čítali?