Držím prsty pán Lipšic

Autor: Tomas Tahotny | 27.1.2017 o 10:00 | Karma článku: 7,00 | Prečítané:  239x

Možno sa týmto článkom resp. mojím názorom dostanem do nemilosti, ale nedá mi sa nevyjadriť kedže som taktiež pred niekoľkými rokmi zrazil človeka aj keď bez akýchkoľvek zdravotných následkov. 

Lipšicov prípad sledujem a zaujímam sa oň. A nejde prehliadnuť tie tisícky názorov v diskusiách ako by každý Lipšica okamžite zavrel a podobne. Zrazu sa vyrojilo kvantum právnikov, dopravných znalcov, ústavných znalcov a neviem ešte akých znalcov. Väčšina by okamžite dávala Lipšicovi trest smrti a podobné tresty hrdelného charakteru. 

Ale položme si jednu otázku. Koľkí z vás by si išli dobrovoľne sadnúť do väzenia? Prípadne po uložení podmienečného trestu požiadali sudcu aby vám uložil trest nepodmienečný, pretože ste neskutočný borec a chcete si to ísť tvrdo odsedieť. Dám vám odpoveď, ktorá znie. Nikto!!!!!

Každý jeden z vás by ste robili všetko možné aj nemožné aby ste obišli dobre. Preto nerozumiem tie nenávistné komentáre na adresu Lipšica , ktorý iba využíva svoje právo na obhajobu. 

Druhá vec je, že sám sa ako šofér stretávam s nedisciplínovanosťou chodcov, ktorý sú taktiež účastníkmi cestnej premávky, ktorí si myslia, že na prechode pre chodcov sú nesmrteľný. To je, ale omyl. 

Jedna vec sú znalci, ale kde je ratio? Nikto sme nevideli do Lipšicovej mysle, jeho psychickom stave, okolností, ktoré predchádzali osudnej zrážke. Lipšic sa k nehode postavil myslím naozaj ako málokto z nás preto nesúďme. 

Myslím si, že finančná čiastka, ktorú vynaloží, povesť a problémy spojené s takýmto prípadom sú pre Lipšica ďaleko väčším trestom ako trest, ktorý mu uloží súd. To každodenné čakanie na doporučenú zásielku a nervy s tým spojené čo je v nej neprajem naozaj nikomu. A každý kto niekedy mal nehodu takéhoto charakteru mi dá určite za pravdu.

K obeti sa nevyjadrujem, pretože bola pod vplyvom alkoholu a ja sám opitých ľudí jednoducho neznášam tak ako nenávidím alkohol. 

"nech hodí kameňom ten čo je bez viny"

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Andrej Kiska: Korupcia je aj problém našej mentality

Prezident Andrej Kiska hovorí, že ak je politik presvedčený, že korupcia neexistuje, nemá čo robiť na svojom mieste.

EKONOMIKA

Ponuka Volkswagenu je blízko očakávaní odborov. Prečo štrajk pokračuje

Pri najnižšom plate chýbajú štyri eurá.

KOMENTÁRE

Volkswagen môže byť pilotom zmien na pracovnom trhu

Spoločnosť pre jeden štrajk určite neodíde.


Už ste čítali?